19.01.2017  |  OFS Blansko, Foto: město Boskovice

Celkové výsledky ankety Fotbalista roku 2016 okresu Blansko

Celkové výsledky ankety Fotbalista roku 2016 okresu Blansko

B l a n s k o - Minulý týden v pátek proběhlo v boskovickém zámeckém skleníku slavnostní vyhlášení ankety Fotbalista roku 2016 okresu Blansko. OFS Blansko nyní zveřejňuje kompletní výsledky této tradiční ankety.

 
 
Anketa, které se zúčastnilo 29 okresních klubů, probíhala dvoukolově. V prvním kole měly kluby nominovat po třech uchazečích v každé z kategorií. Z nich byl o prvenství v jednotlivých kategoriích udělán seznam, ze kterého měly kluby v mužské kategorii přidělit nominovaným hráčům pořadí od 1. do 11. U ostatních kategorií od 1. do 3.

Muži podle toho, na které místo je ten který oddíl nominoval, dostávali body od 11. do 1. U ostatních kategorií to bylo od 3. do 1. bodu. V případě stejného počtu bodů rozhodovalo o pořadí více lepších umístění. Pokud i to bylo stejné, a na pořadí bylo více nominovaných, bylo pořadí sestaveno dle abecedy.

FOTBALISTA ROKU 2016 OFS Blansko

1. Koudelka Jan (FK Blansko) - 204 bodů
2. Trtílek Jan (FK Blansko) - 107 bodů
3. Janda Jan (SK Jedovnice) - 105 bodů
4. Martinek Lukáš (FC Boskovice) - 103 bodů
5. Gromský Petr (FK Blansko) - 101 bodů
6. Matuška Jan ml. (Rudice) - 99 bodů
7. Preč Antonín (FC Boskovice) - 97 bodů
8. Nečas Jan (FK Rájec-Jestřebí) - 95 bodů
9. Keprt Daniel (SK Olympia Ráječko) - 94 bodů
10. Sehnal Martin (SK Olympia Ráječko) - 93 bodů
11. Juran David (FK Blansko) - 80 bodů
12. Loukota Ivo (FK Kunštát) - 78 bodů
13. Floder Jiří (FK Blansko) - 77 bodů
14. Šplíchal Jakub (FK Blansko) - 69 bodů
15. Štafa Tomáš (SK Olympia Ráječko) - 66 bodů
16. Mičko Jakub (SK Olympia Ráječko) - 60 bodů
17. Vágner Lukáš (TJ Vysočany) - 54 bodů
18. Jonáš Pavel (FK Černá Hora) - 45 bodů
19. Tenora Jakub (TJ Sokol Skalice) - 45 bodů
20. Tajnai Martin (SK Jedovnice) - 44 bodů
21. Sehnal Lukáš (Rudice) - 40 bodů
22. Kolář Antonín (FC Boskovice) - 31 bodů
23. Horák Michal (FC Olešnice) - 24 bodů
24. Přikryl Tomáš (TJ Sokol Vísky) - 22 bodů
25. Karaffa František (FK Adamov) - 22 bodů
26. Pernica Marek (TJ Vilémovice) - 21 bodů
27. Kubíček Michal (FC Olešnice) - 19 bodů
28. Klíma Pavel (TJ Sokol Olomučany) - 19 bodů
29. Kučera Martin (TJ Vilémovice) - 17 bodů
30. Beránek Ivan (TJ Sokol Bořitov) - 16 bodů
31. Školař Ondřej (SK Sokol Lipovec) - 16 bodů
32. Navrátil Tomáš (TJ Sokol Drnovice) - 15 bodů

DOROSTENEC ROKU 2016

1. Feik Tomáš (FK Blansko) - 20 bodů
2. Prudil David (FK Blansko) - 17 bodů
3. - 4. Havelka Jan (FC Boskovice) - 12 bodů
3. - 4. Hlaváček Roman (FC Boskovice) - 12 bodů
5. Novák Jan (FC Boskovice) - 9 bodů
6. Rek Alexandr (FK Blansko) - 8 bodů
7. Zmeko Dominik (FK Blansko) - 7 bodů
8. Souček Radek (FK Blansko) - 7 bodů
9. Růžička Adam (FC Boskovice) - 7 bodů
10. Vorlický Michal (SK Olympia Ráječko) - 6 bodů
11. Bednář Vít (SK Moravan Svitávka/TJ Sokol Vísky) - 6 bodů
12. - 15. Fiala Jan (TJ Sokol Drnovice) - 5 bodů
12. - 15. Kašpárek Michal (TJ Vilémovice) - 5 bodů
12. - 15. Šmerda Dominik (FK Blansko) - 5 bodů
12. - 15. Urbánek Filip (SK Olympia Ráječko) - 5 bodů
16. Pokorný Miloš (AFK Letovice) - 4 body
17. - 19. Havlík Miroslav (FC Boskovice) - 4 body
17. - 19. Magda Michal (TJ Rakovec Kotvrdovice) - 4 body
17. - 19. Sedlák Jan (TJ Rakovec Kotvrdovice) - 4 body
20. - 22. Holík Tomáš (FK Kunštát) - 3 body
20. - 22. Koudelka Zdeněk (TJ Sokol Drnovice) - 3 body
20. - 22. Žáček Lukáš (TJ Sokol Drnovice) - 3 body
23. - 24. Nečas Marek (FK Kunštát) - 2 body
23. - 24. Ševčík Radim (FK Blansko) - 2 body
25. - 26. Svoboda Adam (FC Boskovice) - 1 bod
25. - 26. Veselý Zdeněk ml. (FK Blansko) - 1 bod

ŽÁK ROKU 2016

1. Alexa Štěpán (FC Boskovice) - 19 bodů
2. Farník Tomáš (FK Blansko) - 15 bodů
3. Janíček Martin (FC Boskovice) - 14 bodů
4. Štěpánek Filip (FK Blansko) - 14 bodů
5. Fojt Patrik (FK Rájec-Jestřebí) - 11 bodů
6. Průchová Alžběta (SK Sokol Lipovec) - 10 bodů
7. Souček Jan (SK Olympia Ráječko) - 7 bodů
8. Kleveta Jaromír (Žijeme hrou) - 7 bodů
9. Sedláček Filip (Žijeme hrou) - 5 bodů
10. Šebela Jan (SK Jedovnice) - 5 bodů
11. Letfus David (SK Cetkovice) - 5 bodů
12. Stupinský Vojtěch (FK Blansko) - 4 body
13. Opluštil Libor (FC Boskovice) - 3 body
14. - 17. Dvořák Dominik (SK Jedovnice) - 3 body
14. - 17. Kučera Lukáš (TJ Rakovec Kotvrdovice) - 3 body
14. - 17. Lexman Michal (TJ Malá Haná Knínice) - 3 body
14. - 17. Valenčík Petr (TJ Sokol Drnovice) - 3 body
18. Pernica Karel (SK Jedovnice) - 2 body
19. - 21. Bohatec Vojtěch (FC Boskovice) - 2 body
19. - 21. Foret Jan (Žijeme hrou/TJ Sokol Velké Opatovice) - 2 body
19. - 21. Raušová Sylvie (SK Sokol Lipovec) - 2 body
22. - 25. Grepl Roman (TJ Sokol Benešov/TJ Sokol Kořenec) - 1 bod
22. - 25. Kleveta Lukáš (Žijeme hrou) - 1 bod
22. - 25. Lysoněk Filip (TJ Sokol Velké Opatovice) - 1 bod
22. - 25. Ostrý Mikuláš (FK Blansko) - 1 bod

HRÁČ PŘÍPRAVKY ROKU 2016

1. Chmelíčková Sára (Žijeme hrou) - 16 bodů
2. Všianský Tadeáš (FC Boskovice) - 14 bodů
3. Jurášek Tobias (ASK Lipůvka) - 11 bodů
4. Kala Miroslav (FK Blansko) - 9 bodů
5. Klimeš Bruno (FK Blansko) - 8 bodů
6. Dvořák Matyáš (FK Blansko) - 7 bodů
7. - 8. Fadrný Jan (FK Kunštát) - 6 bodů
7. - 8. Pelíšek Jan (AFK Letovice) - 6 bodů
9. Petrů Štěpán (FC Boskovice) - 6 bodů
10. Burget Vilém (TJ Ostrov) - 5 bodů
11. - 12. Kosorin Filip (SK Jedovnice) - 4 body
11. - 12. Vintr Štěpán (SK Jedovnice) - 4 body
13. Skoumal Jan (FK Adamov) - 3 body
14. - 15. Sedláček Martin (SK Jedovnice) - 2 body
14. - 15. Sič Filip (AFK Letovice) - 2 body
16. Žila Josef (FC Olešnice) - 1 bod

TRENÉR ROKU 2016

1. Veselý Zdeněk (FK Blansko) - 29 bodů
2. Havlíček Jan (FC Boskovice) - 20 bodů
3. Helán Pavel (TJ Vysočany) - 19 bodů
4. Zbořil Zbyněk (FK Blansko) - 18 bodů
5. Horák Vladan (FK Kunštát) - 15 bodů
6. Pokoj Jiří st. (SK Olympia Ráječko) - 13 bodů
7. Vašíček Petr (SK Olympia Ráječko) - 10 bodů
8. Matuška Jan (Rudice) - 9 bodů
9. - 10. Borek Jan (SK Jedovnice) - 5 bodů
9. - 10. Pavel Radim (TJ Sokol Drnovice) - 5 bodů
11. - 12. Pokoj Jiří ml. (TJ Sokol Olomučany) - 4 body
11. - 12. Sedláček Radek (FK Rájec-Jestřebí 4 body
13. Peša Milan (FC Olešnice) - 3 body
14. - 16. Hédl Zdeněk (TJ Rakovec Kotvrdovice) - 3 body
14. - 16. Lukáš Antonín (TJ Vilémovice) - 3 body
14. - 16. Šmerda Miloš (FK Kunštát) - 3 body
17. Dvořáček Roman (TJ Sokol Drnovice) - 2 body
18. - 19. Pavel Martin (Žijeme hrou) - 2 body
18. - 19. Pavelka Rostislav (TJ Sokol Drnovice) - 2 body
20. - 21. Rajtšlégr Pavel (FK Blansko) - 1 bod
20. - 21. Šafařík Jan (FC Olešnice) - 1 bod

ROZHODČÍ ROKU 2016

1. Kosička Libor - 28 body
2. Hlubinka Jakub - 24 bodů
3. Nejezchleb Miroslav - 22 bodů
4. Strya Milan - 19 bodů
5. Manoušek Radim - 17 bodů
6. Zukal Ladislav - 16 bodů
7. Jalový Josef - 10 bodů
8. - 9. Pivoda Martin - 7 bodů
8. - 9. Prudil Pavel - 7 bodů
10. Heger Michal - 5 bodů
11. Brach Pavel - 4 body
12. Barák Hynek - 3 body
13. - 14. Oujezdský Antonín - 2 body
13. - 14. Učeň Martin - 2 body
15. - 16. Kovářová Markéta - 1 bod
15. - 16. Stloukal Jaroslav - 1 bod
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu