25.02.2017  |  Boris Hasa

Utkání nám ukázalo, o čem je ligový fotbal, hodnotil porážku s Prostějovem Lukáš Koláček

B l a n s k o - Přípravný zápas proti druholigovému Prostějovu byl pro Lukáše Koláčka specifický. V hanáckém městě totiž bydlí a v sestavě soupeře nastoupil útočník Robin Elšík, kterému v podzimním vzájemném utkání MSFL v Otrokovicích poskytl první pomoc. „Jsem rád, že je Robin v pořádku a že se mu daří,“ poznamenal při pozápasovém hodnocení blanenský kapitán, který neopomenul pochválit spoluhráče za odvedenou práci.