B l a n s k o - Nejsem zvyklý o sobě příliš psát, přesto bych rád touto cestu informoval blanenské příznivce a čtenáře webových stránek FK Blansko o skutečnosti, že jsem se s vedením klubu dohodl na ukončení spolupráce k dnešnímu dni.
Děkuji touto cestou všem čtenářům stránek za to, že je navštěvovali a vedení klubu za podmínky, které mi pro činnost správce webu po dobu více než 10 let vytvořili. V neposlední řadě děkuji trenérům a všem, kteří je svými informacemi obohacovali.

Přeji všem nejen v klubu, ať se vám ve vaší činnosti daří.

Boris Hasa.

Jménem VV FK Blansko, bychom chtěli Borisi Hasovi poděkovat za jeho dlouholetou spolupráci při tvoření webových stránek

a popřát mu hodně štěstí v jeho další pracovní a sportovní činnosti.

VV FK Blansko

J. Crha, Z. Vesely, P. Dvořák, B. Strážnický, M. Vašák