B l a n s k o - Mužstvo mladších žáků FK Blansko se zúčastnilo Tišnovské halové zimní ligy. Turnaj probíhal od prosince do března ve sportovní hale v Tišnově. Každý z jedenácti zúčastněných týmů zastupující okresy Brno - město, Brno - venkov, Žďár nad Sázavou a Blansko odehrál pět hracích dnů.
I když kolektivu našich mladých fotbalistů, složených převážně z hráčů ročníku 2006, těsným rozdílem jednoho místa unikl postup mezi finálovou šestici, patří jim uznání za odvedené herní výkony i výbornou reprezentaci blanenského fotbalu. Klubu i rodičům pak patří dík za podporu mužstva.

Hráči:
Matyáš Dvořák, Matěj Boček, Viktor Čermák, Mário Hutník, Petr Jančálek, Miroslav Kala, Filip Kovář, Matyáš Musil, Martin Müller, Jiří Nejezchleb, Patrik Pernica, Vojtěch Pavlík, Tomáš Slabý, Ondřej Soušek, Michal Štěpánek

Trenéři:
Jiří Skřepský, Martin Sígl, Radek Štěpánek