B l a n s k o - Poslední zápasy čekají na muže a dorostence FK Blansko. I tentokrát budou všechny zápasy sehrány na umělé trávě na Mlýnské.
A-mužstvo čeká v sobotu od 12 hodin utkání s Bystřicí nad Pernštejnem, která vévodí tabulce krajského přeboru na Vysočině. Vítězná generálka před prvním utkáním jarní části by byla jistě velmi příjemná.
Dorostenci změří v neděli své síly se svým velkým rivalem posledních sezón Svratkou Brno. Starší dorost začíná tradičně v 10 hodin, mladší poté ve 12 hodin.

Přijďte zafandit!