B l a n s k o - 17. března se v Blansku nedočkáme prvního jarního utkání Moravskoslezské divize D s Tasovicemi. Celé kolo totiž bylo odloženo z důvodu nepříznivého počasí a terénních podmínek.
Rozhodnutí padlo na včerejším zasedání zástupců klubů z MSFL a divizních soutěží v Olomouci, finální stanovisko poté oznámil předseda Řídící komise pro Moravu pan Pavel Nezval. Náhradní termín byl stanoven na 16.- 17. června, tudíž se konec jarní části soutěže o týden posune. Zápasy mají odložené také dorostenci, kteří měli zajíždět na svá utkání do Kyjova.

Prvního domácího klání mužů se tak dočkáme 31. března, kdy do Blanska zavítá Velká Bíteš.
Dorostenci se představí poprvé na domácí půdě v sobotu 24. března proti Spartě Brno.