25.5.2018  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Důležitý zápas jara je tu, Blansko se v sobotu utká se Stráním!

B l a n s k o - Zítřejší odpoledne bude na Údolní patřit mužskému fotbalu. Na programu 27. kola Fortuna Moravskoslezské divize D je utkání domácího mužstva se Stráním. Oba celky se nacházejí v dolní polovině tabulky a jejich vzájemný zápas velmi napoví o tom, jak se bude dále vyvíjet sestupová matematika. Utkání začíná v 17 hodin.

Podzimní vzájemné utkání dopadlo lépe pro našeho soupeře ze Zlínského kraje, který na domácí půdě porazil blanenský tým 3:1. Hosté sice po vlastním gólu Palíka vedli, obrat domácích však zařídili Jaroněk, Palík (již do správné sítě) a Silnica.

V tuto chvíli patří Strání v divizní tabulce 13. místo se ziskem 23 bodů, Blansko je momentálně 11. s 26 body. Tento zápas tak velmi může pomoci oběma stranám a doufejme, že šťastnější bude naše družstvo.

Zveme všechny fanoušky blanenského fotbalu na toto důležité utkání!

Na umělé trávě na Mlýnské se v sobotních dopoledních hodinách představí mladší a starší žáci proti Medlánkám. Zápas mladších začíná v 9 hodin, starší poté vyběhnou na trávník v 10:45.

Dorostenci uzavřou náročný týden na Svratce Brno. Jejich zápasy mají úřední začátky v 10 hodin a ve 12:15 hod.

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na admina