01.06.2018  |  MJ

Červnový program na domácí půdě zahájí dorostenci proti Havlíčkovu Brodu, muži zajíždí do Ždírce nad Doubravou

Červnový program na domácí půdě zahájí dorostenci proti Havlíčkovu Brodu, muži zajíždí do Ždírce nad Doubravou

B l a n s k o - První červnový víkend nabídne na stadionu na Údolní dva dorostenecké zápasy s Havlíčkovým Brodem. Zahálet nebudou ani muži či žáci. A-tým se vydá zabojovat o další body do Ždírce nad Doubravou, žáci se představí na půdě Moravské Slavie Brno.

 
 
Starší dorostenci, jakožto trojnásobní mistři posledních tří ročníků Moravskoslezské dorostenecké divize, se v sobotu od 10:15 hod. utkají na Údolní se čtvrtým Havlíčkovým Brodem. V podzimní části na jejich půdě vybojovali svěřenci trenéra Veselého bod za remízu 3:3. V mladším dorostu půjde o souboj druhého se šestým týmem soutěže. Jejich utkání začíná ve 12:30 hod.

Po domácí výhře nad Stráním čeká A-mužstvo cesta na Vysočinu, kde se v neděli od 17 hodin představí proti Ždírci nad Doubravou. Soupeř blanenských hráčů se v Moravskoslezské divizi D drží na 9. místě se ziskem 35 bodů. Vzájemné utkání v podzimní části dopadlo smírně 1:1. Tehdy jedinou branku domácích vstřelil v 79. minutě Feik. Věřme, že podobný výsledek je v silách blanenského mužstva i na soupeřově půdě.

Družstva žáků se již v sobotu dopoledne představí na brněnské Moravské Slavii. Zápasy začínají v 9:00 a 10:45 hod. Hlavním cílem však bude pro žáky středeční finálové utkání krajského poháru ve Znojmě. Podrobnosti k této akci se dozvíte v dalším plánovaném článku.

 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu