12.06.2018  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Divizní sezónu uzavře Blansko ve středu s Tasovicemi

B l a n s k o - Poslední utkání mužů letošní sezóny bude sehráno již ve středu 13.6.2018 v 17 hodin. Na Údolní zavítá pátý celek Moravskoslezské divize D TJ Sokol Tasovice. Završí Blansko ročník 2017/2018 vítězstvím?

Poslední vzájemné utkání sehráli Blanenští se svým středečním soupeřem 13. srpna 2017. V něm už ve 44. vteřině otevřel skóre Jan Trtílek, nicméně na body to nakonec nestačilo. Domácí zápas otočili díky dvěma brankám Paula a mohli slavit vítězství 2:1.

Tasovice v průběhu letošní sezóny prozatím posbíraly 46 bodů. Jejich bilance vstřelených a obdržených gólů je v poměru 50:47. Věřme, že blanenští fotbalisté budou svému soupeři ze znojemského okresu vzdorovat a potěší domácí ochozy.

Rozhodčím tohoto utkání je Pavel Pospíšil. Asistovat mu budou Michal Grečmal a Radek Kulička. Delegátem utkání je Radek Rabušic.

Zveme všechny příznivce blanenského fotbalu na závěrečné divizní utkání letošní sezóny.

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu