30.08.2018  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Muži se představí doma proti Tasovicím, dorostenci zamíří do Opavy

Muži se představí doma proti Tasovicím, dorostenci zamíří do Opavy

B l a n s k o - První zářijový víkend bude na blanenských hřištích velmi nabitý. Na domácí půdě se představí muži, starší a mladší žáci a také starší přípravky. Starší a mladší dorost vyrazí bojovat o další body do Opavy. Všechna utkání jsou navíc naplánovaná pouze na sobotu.

 
 
Blanenští fotbalisté se v rámci 5. kola Fortuna Moravskoslezské divize D utkají na Údolní s Tasovicemi. Poslední soutěžní utkání s tímto soupeřem bylo sehráno 13. června, kdy naše mužstvo remizovalo 1:1. Jedinou branku utkání tehdy vstřelil v závěru druhé půle Feik.

Blansko sehrálo s Tasovicemi také letní přípravný zápas na hřišti ve Vavřinci, kde s již obměněným kádrem soupeře přejelo 4:0. Uvidíme, zda se domácím podaří natáhnout vítěznou divizní sérii. Utkání začíná v 16 hodin.

Starší a mladší žáky čekají na stadionu na Mlýnské zápasy s FC Boskovice B. Mladší se představí klasicky od 9 hodin, starší poté vstoupí na hřiště v 10:45.

Starší přípravky A a B odehrají svá utkání na Údolní s Lažany a Černou Horou. Začátky v 10 hodin.

Do Moravskoslezského kraje zamíří v sobotu brzy ráno blanenští dorostenci, kde budou s místní Opavou soupeřit o 1. místo ve starším dorostu a slušný výsledek v tom mladším. Začátek staršího dorostu je naplánován na 10:30, mladší poté budou hrát od 12:45.

 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu