B l a n s k o - V sobotu 1. prosince bude v hale na ulici Údolní rušno. Od 8 do 19 hodin se tu budou totiž konat dva mládežnické turnaje. Od 8 do 13 hodin se představí hráči ročníku 2008 a mladší, od 14 hodin poté hráči ročníku 2006 a mladší. Obou turnajů se účastní domácí pořadatelský oddíl FK Blansko.
Na ranní turnaj dorazí do haly na Údolní tato mužstva: SK Líšeň, Tatran Bohunice, FC Boskovice, FC Soběšice a FK Adamov.

V odpoledním programu se ve starších ročnících představí znovu hráči z Boskovic, dále pak Tatran Kohoutovice, FK Drnovice a FK SK Bosonohy.

Tímto zveme všechny rodiče a fanoušky na bohatou první prosincovou sobotu do Blanska.