02.04.2019  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Na Údolní dorazí Stará Říše, dorostenci se představí ve Vítkovicích, na žáky čeká FK Znojmo

Na Údolní dorazí Stará Říše, dorostenci se představí ve Vítkovicích, na žáky čeká FK Znojmo

B l a n s k o - Čtvrté utkání jarní části sezóny sehrají blanenští muži v sobotu od 15:30 na Údolní, kde budou soupeřit s momentálně třetí Starou Říší. Žáci se představí ve stejný den na Mlýnské proti mužstvům FK Znojma. Dorostence čeká v neděli výjezd do Ostravy, v níž se utkají s týmy Vítkovic.

 
 
Poslední vzájemné měření blanenských mužů se Starou Říší se událo v srpnu loňského roku. Tehdy se po dvou brankách Davida Bednáře a jedné Martina Sedla Blansko radovalo z vítězství 3:0. Bude se podobný scénář opakovat i na Údolní?
Fotbalisté Staré Říše vstoupili do jara hladkou výhrou nad Havlíčkovým Brodem. Poté však utrpěli porážku na hřišti Strání. V minulém kole si na domácí půdě pro změnu smsli na Nových Sadech.

Žáci se poprvé v jarní části sezóny představili v Tišnově, kde v obou kategoriích podlehli místnímu AFK (6:3 ve starších žácích, 6:1 v mladších žácích). Napravit si reputaci budou chtít už v sobotu od 9:00 a 10:45 hodin na Mlýnské proti Znojmu.

Po dvou domácích výhrách a jedné venkovní porážce bude starší dorost usilovat o další body v ostravských Vítkovicích. Půjde o souboj čtvrtého s pátým mužstvem ligy. Mladší dorostenci prozatím v jarní části soutěže nebodovali, tak uvidíme, zda se jim nějaký příspěvek podaří přivézt. Zápasy začínají v 10:30 a 12:45 hod.

 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu