B l a n s k o - Remízou a porážkou skončily zápasy starších a mladších dorostenců s hráči FC Baníku Ostrava "B" na Údolní. První utkání hráli netradičně mladší, kteří svému soupeři podlehli vysoko 0:11. Poté přišli na řadu starší, na nichž bylo vidět velké odhodlání a chuť urvat tři body. Ty byly v druhém poločasu již velmi blízko, ale z poslední šance v závěru utkání stačili hosté skórovat a tím stanovit konečný výsledek na 2:2. Starším žákům se podařilo vybojovat velmi cenné vítězství 3:2 na půdě konkurečních Medlánek, mladší pak prohráli 0:3.
A teď už k víkendovému programu mládeže. Starší a mladší žáci se v sobotu 4. května představí na Mlýnské, kde budou bojovat o další body s Bohunicemi/Starým Lískovcem. Mladší jdou do akce v 9 hodin, starší pak v 10:45 hod.

Dorostence čeká v neděli výjezd do Zlína, kde se utkají s místními "B" týmy. Starší začínají v 10:30, mladší pak ve 12:45 hod.