24.05.2019  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Napěchovaná sobota pro blanenská mužstva! Muži zajíždí do Břeclavi, dorostenci změří síly se Zbrojovkou Brno, žáci hrají v Pohořelicích

B l a n s k o - Muži, dorostenci i žáci sehrají své zápasy o posledním květnovém víkendu shodně v sobotu. Na domácí půdě se představí dorostenci, které čeká dvojutkání se Zbrojovkou Brno B. Žáci míří brzy ráno do Pohořelic, muži hrají odpoledne v Břeclavi.

Dorostenci se tradičně představí na Údolní v 10:15 a 12:30 hod. Žáci hrají v Pohořelicích v 9 a 10:45 hod. Blanenské Áčko začíná svůj duel v Břeclavi v 17 hodin. Počasí by zítra mělo přát, tak uvidíme, jak se budou našim mužstvům dařit. V mužích i žácích jsou výraznými favority, v dorostenecké kategorii to bude jistě velmi bojovné zápasy.