03.09.2019  |  Kryštof Severa

MSFL pokračuje. Do Blanska míří Otrokovice

B l a n s k o - Blanenské fotbalisty čeká další těžká prověrka. V předehrávce sedmnáctého kola se na hřiště na Údolní podívá Viktoria Otrokovice.

Blansko doma ještě neprohrálo. V posledním zápase hostili svěřenci trenéra Zbořila Velké Meziříčí. Ambicióznímu soupeři nedal tým z Vysočiny šanci a domů si vezl vysoký nášup v podobě pěti branek. Pro Blansko to byla domácí třetí výhra v řadě a skóre "kolbenky" na domácím hřišti ční za tři duely uctyhodných 9:1.

Viktoria Otrokovice však nebude žádným nezdárkem. Hned na úvod porazil tým ze zlínska nevyzpytatelný Hlučín a následně remizoval s Vyškovem. Po další remíze s Petřkovicemi přišla domácí výhra nad nepříjemnou rezervou Baníku Ostrava. V posledním kole zajížděla Viktoria na hřiště Frýdku-Místku, kde po remíze 1:1 brala bod.

Domácí pevně věří v podporu ze strany fanoušků, která by měla hnát Blansko v boji o čelo tabulky. Na první příčku ztrácí tým z brány Moravského krasu pouhýé dva body. Dokáží se svěřenci dua Zbořil-Kasálek vyhoupnout na čelo tabulky? Zápas začíná ve středu 4. září v 17:00, na hřišti na ulici Údolní.