07.05.2020  |  Tisková zpráva, foto: denik.cz

Machala novým koučem Blanska, Zbořil se přesouvá na pozici generálního manažera

FK Blansko v návaznosti na možnou účast klubu v příští sezóně FNL a tím spojené splnění licenčních podmínek pro vstup do profesionální soutěže začal pracovat na doplnění managementu i sportovního úseku.

První změny se týkají „A“ mužstva, kde s účinností od 1.6.2020 dochází ke změnám ve vedení A mužstva i v managementu našeho klubu.

Od uvedeného data se novým trenérem FK Blansko stane pan Oldřich Machala, bývalý vynikající fotbalista se 415 ligovými starty, naposledy působící jako trenér druholigového Prostějova, asistentem trenéra zůstává Martin Kasálek. Zbyněk Zbořil se přesouvá do pozice generálního manažera klubu.

O dalších krocích našeho klubu vás budeme informovat.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu