08.07.2010  |  Boris Hasa

Fotbalisté Blanska zahájili letní přípravu

Fotbalisté Blanska zahájili letní přípravu

B l a n s k o - Ve čtvrtek odpoledne se k prvnímu tréninku před zahájením nové sezóny sešli fotbalisté FK APOS Blansko. Trenéru Šindelkovi se na srazu hlásilo 22 hráčů.

 
 
Jejich počet byl však zkreslený, protože do přípravy se zapojili také kmenový hráči B mužstva Jaroslav Trubák, Pavel Rajtšlégr, Tomáš Janíček či Tomáš Antal. S A týmem se začali připravovat také mladíci Tomáš Jarůšek, Tomáš Blatný, Pavel Paděra, Petr Cupal a Filip Hlaváček, kteří vyšli z dorostu.

Z jarního kádru A mužstva byli přítomni: Karel Švancara, Martin Klimeš, Radim Farník, Jan Zich, Jan Nečas, Radek Bezděk, Kamil Janíček a Marek Pernica

Pouze v civilu sledovali dění na hřišti Jan Cupal, Jan Matuška a Petr Starý. Na své bývalé spoluhráče se přijel na kole podívat i Tomáš Kleveta, který před několika dny oficiálně ukončil kariéru.

Po úvodním proslovu Romana Šindelky byl na programu fotbálek, do kterého se zapojil i samotný trenér. Vůbec první branku v nové sezóně vstřelil po pěkné akci záložník Radim Farník.

Na čerstvě posekaném trávníku stadionu Na Údolní se proháněl i záložník David Bednář, který jaro strávil na hostování v třetiligové Líšni. „Byl jsem domluvený s Romanem Šindelkem, že na první trénink v Blansku dorazím. Včera už jsme zahájili přípravu v Líšni, dnes jsem s klukama zahrál fotbálek tady a zítra už se opět budu hlásit v Líšni,“ doplnil ke své účasti na tréninku Bednář.

S Blanskem se začal připravovat i 29letý útočník Miroslav Gross, který již několik sezón válí za Ostrov u Macochy, v jehož dresu nastřílel v minulém ročníku 3. třídy 15 branek. „Na Hyundai cupu ve Vilémovicích mě kontaktoval asistent Pavel Helán, jestli bych to nechtěl v Blansku zkusit. Už před 2 roky jsem byl v kontaktu s Petrem Vašíčkem, bohužel z toho potom sešlo. Uvidíme, jak se to vyvine teď. Určitě je to pro mě velká motivace. Chci se poprat o místo v kádru,“ prohlásil sympatický útočník, který v modelovém utkání ukázal, co mu je vlastní - velká bojovnost a touha střílet branky.

Blanenské fotbalisty čeká před startem divize 5 přípravných zápasů včetně 1. kola Ondrášovka Cupu. K prvnímu přípravnému zápasu vyběhnou svěřenci Romana Šindelky 14. července na hřišti Sparty Brno. Čas výkopu utkání bude upřesněn, proto prosím pozorně sledujte sekci aktuality.

Přípravné zápasy A mužstva FK APOS Blansko:

středa 14. 7. v 18:00
FK APOS Blansko - FC Sparta Brno
(hřiště Na Mlýnské)

čtvrtek 22. 7. v 18:00
FK APOS Blansko - SK Olympia Ráječko
(hřiště Na Mlýnské)

sobota 24. 7. v 17:00
FK APOS Blansko - 1. HFK Olomouc
(1. kolo Ondrášovka Cupu, hřiště ve Vavřinci)

středa 28. 7.
MKZ Rájec-Jestřebí - FK APOS Blansko

sobota 31. 7. v 16:30
FK APOS Blansko - FC Boskovice
(generálka na start divize, hřiště na Údolní)
Související media

Audio

  • David Bednář po úvodním tréninku
    This div will be replaced
Aktuální články
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu