16.08.2010  |  Boris Hasa

Takové góly nepadají ani v lize, liboval si Radim Bubeníček

B l a n s k o - Na levé straně obrany měl plno práce se zastavováním útoků Žďáru. Radim Bubeníček jako defenzivní hráč mohl být po třech inkasovaných brankách nespokojen, po zápase v něm však převládala radost nad faktem, že se mužstvu podařilo dotáhnout dvoubrankové manko.

„Musím přiznat, že za bod jsme rádi. Průběh zápasu nám totiž absolutně nevycházel. Prohrávali jsme už 3:1, takže spokojenost. Nakonec jsme mohli i ty tři body urvat, ale možná by to bylo už moc. Po dvou domácích zápasech máme 4 body, což na úvod není špatné. Doma bychom však měli vyhrávat. Musíme pracovat dál a uvidíme, jak to půjde. Teď máme venku Napajedla, kde by se také nějaký bodový zisk hodil. Doma bude potřeba vyhrát s Vyškovem,“ je si vědom Radim Bubeníček.

Zda by sobotní utkání se Žďárem svou úrovní obstálo i v MSFL Radim nedokázal jednoznačně odpovědět. „Je to těžké říct. Byly tam obrovské chyby, které se ve třetí lize příliš nevyskytují. Góly byly každopádně krásné a ani v lize takové nepadají. Kluci to opravdu krásně trefili, takže klobouk dolů,“ pochválil spoluhráče blonďatý obránce.

Levý obránce Blanska potvrdil, že tým šel do druhého poločasu s úmyslem co nejdříve vyrovnat. „V kabině jsme si říkali, že na ně musíme vlítnout. Věděli jsme, že inkasované branky jsme soupeři darovali. Bohužel to bylo brzy 1:3 a moc dobře to s námi nevypadalo. Naštěstí jsme brzy snížili z penalty a potom to krásně trefil David Bednář, takže zaplaťpánbůh,“ dodal Radim Bubeníček.

Celý rozhovor s Radimem Bubeníčkem si můžete poslechnout zde: http://www.fkblansko.cz/archiv_audio.asp?...