06.09.2010  |  Boris Hasa

Michal Hájek: Naše výhra je zasloužená

Michal Hájek: Naše výhra je zasloužená

B y s t r c / B l a n s k o - Vítězný návrat do sestavy Blanska si na hřišti v Bystrci odbyl obránce Michal Hájek. Ten se v létě po půlročním působení v rakouském týmu Schönfeld vrátil do našeho klubu, jeho start však až dosud brzdily formality ohledně navrácení registračního průkazu.

 
 
Sedmadvacetiletý Hájek tak poprvé v této sezóně nastoupil až v sobotním zápase a návrat to pro něho byl opravdu povedený. Nejenže se jeho týmu podařilo vyhrát, vůbec poprvé nemusel blanenský brankář vytahovat míč ze své sítě. „Jsem rád, že jsem klukům při mém návratu nepřerušil bodovou šňůru. V zápase jsme si vypracovali opravdu hodně šancí, i když Bystrc sem tam také zahrozila, tak podle mého je naše výhra zasloužená,“ dodal po zápase spokojeně Hájek.

Pro zápas v Bystrci použil trenér Šindelka převážně zkušené borce, z nichž pouze tři (Sehnal, Pokoj a Karásek) nehráli za Blansko MSFL. „ Podle mě Blansko má v kádru jenom zkušené fotbalisty, takže bych to úplně tak neviděl. Co se týká mě, nastoupil jsem na postu pravého obránce, dá se říct, že tam mi to asi sedí nejvíce,“ zamyslel se nad svoji pozicí v sestavě Michal Hájek.

Také on po zápase pochválil odchovance Bystrce, momentálně hájícího barvy Blanska Jana Karáska. Dravý útočník v dosavadních dvou zápasech odehrál 164 minut a v hokejové terminologii má bilanci 2+2. „Je to klasický útočník, kterého jsme po odchodu Martina Sehnala potřebovali. Jeho styl hry se mi líbí, protože jde do všeho po hlavě. Navíc mu to tam zatím padá, takže je to super,“ pochvaloval si výkony spoluhráče Hájek.

Celý rozhovor s Michalem Hájkem si můžete poslechnout zde: http://www.fkblansko.cz/archiv_audio.asp?...
Související články

Reportáž

Další

Audio

  • Roman Šindelka po Bystrci
    This div will be replaced
Aktuální články
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu