02.08.2012  |  Boris Hasa, David Bednář

Starší dorost porazil v příprave muže Vavřince

B l a n s k o / V a v ř i n e c - Starší dorostenci FK Blansko ve včerejším přípravném utkání ve Vavřinci porazili tamní mužský celek, hrající III. třídu okresu Blansko, 9:2.

Příprava staršího dorostu:
TJ Vavřinec (muži, III. třída) - FK Blansko U19 2:9 (0:4)
Branky: 11., 44., 65. a 67. Ševčík, 60. a 83. Keprt, 19. Zouhar, 27. Šafařík, 70. Němec
Sestava: Němec, - Brichta, Daněk, Vágner, Machorek - Michalík, Zouhar, Horáček - Ševčík, Trávníček, Šafařík
Náhradníci: Pokorný, Keprt
Trenér: Petr Stupka
Asistent: David Bednář

Komentář asistenta trenéra:
Naše třetí přípravné utkání jsme sehráli na krásném pažitu ve Vavřinci. Do 80. min. jsme hráli velmi dobře a domácí takřka k ničemu nepustili. Naopak naši hráči se dostávali do zakončení velmi často a někdy hodně lacino, tomu napovídá i počet vstřelených branek. Konec zápasu jsme ale podcenili a dvakrát inkasovali.

Další přípravná utkání U19:
4. 8., 10:00 FK Blansko - Kuřim (stadion na Mlýnské)
9. 8., 18:00 Šošůvka - FK Blansko (hřiště Šošůvka)