B l a n s k o / R á j e c - J e s t ř e b í - Na závěr přípravy na nový soutěžní ročník si mladší dorost přivezl vysoké vítězství z Rájec-Jestřebí.
příprava mladšího dorostu
MKZRájec-Jestřebí - FK Blansko 1:10 (1:5)
Branky: Semchuk 3, Beránek 3, Vintr, Loula, Souček, Vymazal
Sestava: Šmerda (45. Matuška) - Maňoušek, Zemach, Blažek, Opatřil - Vintr, Souček, Gracias, Loula - Semchuk, Beránek
Náhradníci: Šíbl, Keprt, Vymazal, Matuška

Na kvalitním trávníku jsme se od začátku ujali iniciativy a diktovali tempo hry. Po pěkných kombinacích přicházely i branky. Mladší dorost opět předvedl svůj vysoký potenciál a dominoval po celém utkání. Celé mužstvo předvedlo své kvality a suverénně vyhrálo.

Příští týden náš čeká první mistrovské utkání doma na Mlýnské s kvalitním týmem Sparty Brno. Tímto zveme i sportovní fanoušky.