23.08.2012  |  Vedení FK Blansko

Vyjádření vedení FK Blansko k odchodu trenéra A týmu Michala Kuglera

B l a n s k o - V úterý dne 21.8. trenér Michal Kugler oznámil vedení klubu, že se rozhodl ukončit v klubu svoji činnost a to okamžitě.

Vedením tréninků byl dočasně pověřen kapitán a asistent trenéra Radim Bubeníček. Výkonný výbor zajistil dočasně vedení mužstva pro zápasy s Kyjovem a Rousínovem a intenzivně jedná tak, aby bylo místo trenéra obsazeno.

Hráčům, kteří odešli po jarní časti sezóny skončilo hostování a jejich působení v klubu bylo domluveno pouze na tuto část sezóny. I nadále budeme usilovat o postup do vyšší soutěže. Složení A-týmu se změnilo přirozeně a to doplněním o hráče dorostu. Členové VV nijak neupřednostňují B-tým před A-týmem. Složení B-týmu se oproti jaru nezměnilo.

Michalu Kuglerovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu ať se mu daří.

Vedení klubu se současně rozhodlo pro obnovení diskuzního fora, které můžete využít opět zde: http://www.fkblansko.cz/forum.asp