04.04.2013  |  Boris Hasa

Start fotbalového jara opět odložen

Start fotbalového jara opět odložen

B r n o / B l a n s k o - Na start fotbalového jara si budou muset příznivci krajského fotbalu na Jižní Moravě ještě minimálně týden počkat. Výkonný výbor Jihomoravského krajského fotbalového svazu dnes rozhodl o odložení všech víkendových mistrovských utkáních

 
 
Mimořádná zpráva JmKFS
Oznamujeme, že výkonný výbor Jihomoravského krajského fotbalového svazu rozhodl odložit všechna mistrovská utkání dospělých, dorosteneckých a žákovských soutěží JmKFS, která se měla hrát o nadcházejícím víkendu (6. - 7. 4. 2013) z důvodu velmi špatné kvality hracích ploch většiny pořádajících oddílů. O náhradních termínech rozhodne STK JmKFS na svém zasedání ve čtvrtek 4.4.2013 a následně bude vydána nová a především doplněná termínová listina pro jarní část SR 2012/2013.

Již minulý pátek se k obdobnému kroku odhodlal také výkonný výbor OFS Blansko, který na doporučení STK rozhodl odložit mistrovská utkání 15. kola OP a III. třídy mužů a 22. kola OP žen, která se měla hrát o víkendu (6. - 7. 4. 2013) rovněž z důvodu velmi špatné kvality hracích ploch většiny pořádajících oddílů.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu