17.04.2013  |  Boris Hasa

Karel Jarůšek obdržel Cenu Václava Jíry za přínos českému fotbalu

P r a h a / B l a n s k o - V úterý 16. 4. se v Praze udělovaly Ceny Václava Jíry za přínos českému fotbalu. A velké pocty ze strany FAČR se při tomto slavnostním aktu dostalo legendě Zbrojovky Brno Karlu Jarůškovi, který v podzimním části trénoval A mužstvo FK Blansko.

Karel Jarůšek byl mezi trojicí vyznamenaných, společně s ním byli oceněni František Štambachr, bývalá opora pražské Dukly a Jiří Stiegler, svého času nejlepší tuzemský rozhodčí.

„Jsem nesmírně potěšen z pocty, které se mi dostalo. Beru to jako ohodnocení nejen svoje, ale všech spoluhráčů a spolupracovníků, s nimiž jsem měl tu čest hrát a pracovat,“ uvedl se skromností sobě vlastní na webu Zbrojovky Brno Karel Jarůšek.

Vedení našeho klubu touto cestou Karlu Jarůškovi k uvedenému ocenění srdečně gratuluje.

Foto: Jan Tauber