26.04.2013  |  Jihomoravský fotbal

Druhá kontumace v krajském přeboru, opět se dotkla Rajhradu

B r n o / B l a n s k o - V krajském přeboru byl v letošním ročníku kontumován už druhý zápas. Tentokrát se u zeleného stolu dohrával víkendový duel 20. kola Bosonohy - Rajhrad. Na hřišti z něho vyšli jednoznačně vítězně domácí, kteří nadělili soupeři šest branek.

Jenomže to už neplatí. Výsledek 6:0 je anulován a nově platí 0:3. Důvodem kontumace je nastoupení Jana Ovčačíka, který neměl zaplacený příspěvek FAČR. "Je u nás na hostování od loňska z Líšně, která za něj poplatek logicky nezaplatila, když hraje u nás a my jsme si toho nevšimli," řekl předseda Bosonoh Zdeněk Chylík.

Ten neví, na čí popud se začala komise prohřeškem zabývat. "Kdybych věděl, kdo na to upozornil, poděkoval bych mu, protože my bychom na to nepřišli a hráli dál. Pak nám mohlo být kontumováno daleko víc zápasů. Je to pochybení z naší strany," doplnil.

Rajhrad tak přišel zadarmo ke třem bodům. RAFK figuroval i u první letošní kontumace. Minule ale přišel o bod za remízu 1:1 v Rousínově, protože nastoupil Jiří Homola, jenž ještě nebyl v klubu registrován.

zdroj: www.jihomoravskyfotbal.cz