Uničov

01.05.2024 | 17:00

Uničov

01.05.2024 | 17:00

Blanenské fotbalisty čeká v následujících dnech náročný program, když během 3 dnů sehrají 3 zápasy.

Zápasový program odstartuje čtvrteční klání ve Vyškově, kde se Vorlického svěřenci na neutrální půdě střetnou se Zlínskem. Třetiligový sok zažil veleúspěšný podzim a nachází se na 3. místě tabulky, má však stejný počet bodů jako první Karviná B a druhý Baník B.

V pátek přijede k zápasu do Blanska tým Fotbalové školy Třebíč. Tým plný mladíků hraje Krajský přebor na Vysočině a patří mu o pouhý bod 2. místo.

Ve třetím zápase se blanenští představí opět před domácím publikem na Mlýnské, tentokráte proti diviznímu Lanžhotu, který jako jediný tým Divize D na podzim neprohrál, i přesto má však 5 bodovou ztrátu na vedoucí rezervu Zbrojovky. Lanžhot patří v posledních letech k nejlepším divizním celkům.

Časy všech zápasů naleznete v přehledné grafice níže.

Autoři: Adam Přikryl, Zdeněk Veselý ml.