2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B r n o - Premiéru na zimním turnaji v Líšni si odbyli blanenští fotbalisté utkáním s Rousínovem, jehož průběh zhodnotil záložník Michal Beneš.
Jak utkání s Rousínovem hodnotíš?

Zápas se mě hodnotí celkem těžce, byly tam dobré a špatné okamžiky. Myslím si, že obrana odvedla dobrou práci, horší to už bylo s ofenzivní částí hry, kde nám pokulhávala hlavně záloha. Kraje zálohy moc nefungovaly, hlavně tedy levý kraj v první půlce. Bylo poznat, že je to první zápas v přípravě.

Odehrál jsi první poločas, který se podařilo vyhrát 1:0. Jak jsi byl spokojen se svým výkonem?

Se svým výkonem jsem nebyl vůbec spokojený, většinu poločasu jsem běhal od ničeho k ničemu a když už se ke mě dostal míč, nebylo to nic moc, nebo spíš vůbec nic.

Jak se ti hrálo s novými spoluhráči? (Doležel, Oulehla, Kuda a Poprik)

Všichni čtyři se ukázali v dobrém světle. Celý útok stál v zápase na Honzovi Doleželovi, který byl z mého pohledu jeden z nejlepších hráčů na hřišti.

Vzpomněl sis před utkáním na minulý rok, kdy jste Rousínov přípravě porazili 4:0 a tobě se ten zápas tehdy hodně vydařil?

Určitě jsem si na to utkání vzpomněl, tehdy se mi v něm opravdu dařilo a užíval jsme si ho. Bohužel teď se mi povedl pravý opak.

Prozatím máte za sebou 14 dnů přípravy pod novým trenérským tandemem? Jaké jsou zatím pocity?

Určitě panuje spokojenost, tréninky mají hlavu a patu. Trenéři se snaží o pozitivní naladění týmu a také o to, aby nás tréninky bavily, což v zimní přípravě není tak úplně jednoduché. Jenom škoda, že není v Blansku ta umělka, i když správce dělá s úpravou tréninkového povrchu vše, co je v jeho silách.