V sobotu čeká fotbalisty Blanska další utkání zimní přípravy, a to opět proti mladíkům z 1. Celostátní dorostenecké ligy. Po Sigmě Olomouc přijede na Mlýnskou devatenáctka Zbrojovky Brno, kterou vede jako hlavní kouč exblanenský kapitán Radim Bubeníček. Brněnští dorostenci zažili úspěšný půlrok a po podzimu se nachází o skóre na 5. místě tabulky, na 2. příčku však ztrácejí pouhý bod. Mladí Zbrojováci na úvod přípravy rozstříleli divizní Břeclav 6:1, následně podlehli 1:4 Petržalce. Utkání startuje v 13:00.

Autor: Zdeněk Veselý ml.