Uničov

01.05.2024 | 17:00

Uničov

01.05.2024 | 17:00

V sobotu čeká fotbalisty Blanska desátý zápas zimní přípravy. Soupeřem jim bude jejich protivník z MSFL Uničov, se kterým se střetnou na neutrální půdě v Prostějově. Kouč Jiří Bacárek, jenž vedl uničovské fotbalisty ještě během podzimu, se stal sportovním ředitelem v druholigovém Prostějově a jeho místo na lavičce Uničova tak nově zaujal Petar Aleksijevič. Uničov sehrál pod novým koučem dosud 5 zápasů, ve kterých třikrát zvítězil (2:0 s Ústím nad Orlicí, 2:0 se Zbrojovkou B, 5:1 s Rýmařovem) a dvakrát okusil hořkost porážky (0:1 s Hradcem Králové B, 1:3 s Kroměříží). Poslední vzájemné měření sil v závěrečném kole podzimní části MSFL ovládli blanenští na domácí půdě poměrem 4:1. Utkání na umělé trávě v Prostějově startuje ve 13:00.

Autor: Zdeněk Veselý ml.