08.02.2019  |  MJ

Do Blanska zavítají družstva Zbrojovky Brno!

B l a n s k o - V sobotu 9. února bude na umělé trávě na Mlýnské poměrně rušno. Od 11 do 15 hodin budou sehrány zápasy, ve kterých bude účinkovat domácí FK Blansko proti dvěma mužstvům FC Zbrojovky Brno. Jaký bude program sobotních duelů?

V 11 hodin bude sehráno přátelské utkání mezi muži FK Blansko a juniorkou Zbrojovky Brno. Obě mužstva se potkala i v loňském přípravném bloku na jarní část sezóny a z těsného vítězství 3:2 se tehdy radovali hráči Brna. Uvidíme, jaká situace nastane v zítřejším duelu.

Ve 13 hodin zahájí své přípravné utkání starší dorostenci, kteří se utkají se starším dorostem Zbrojovky.

Původně plánovaný zápas mladšího dorostu se Spartou Brno se neuskuteční. Družstvo hostí totiž trápí marodka.

Přijďte podpořit blanenská mužstva na Mlýnskou!