12.05.2017  |  Vedení FK Blansko

Jan Nečas slaví životní jubileum

B l a n s k o - Dnes se významného životního jubilea - 70 let dožívá legenda FK Blansko pan Jan Nečas.

Jan Nečas se narodil 12. 5. 1947 ve Vavřinci, kde hrával za žáky a dorost. Po přestěhování do Blanska krátce hrál za B mužstvo Spartaku Metra Blansko. Od roku 1975 začal v témže klubu trénovat mládež. V roce 1985 přešel do Spartaku ČKD Blansko, kde zprvu trénoval dorost. Dále v tomto klubu působil trenérsky u A mužstva a přípravky. V letech 1996 - 2004 trénoval A mužstvo Olympie Ráječko, s nímž postoupit do krajského přeboru. Dále působil v Boskovicích a poté do roku 2008 v Rájci-Jestřebí. Následně téhož roku začal trénovat v FK Blansko přípravku. Svoji trenérskou činnost ukončil v roce 2012 po úctyhodných 37 letech.

Během své kariéry působil v krajských a okresních trenérsko-metodických komisích, komisích mládeže jako lektor školení krajských a okresních trenérů kopané. Je držitelem trenérské A licence a také je dosud stálým členem Unie Českých fotbalových trenérů. V listopadu roku 2014 byl uveden mezi legendy našeho klubu.

Vedení FK Blansko přeje touto cestou panu Nečasovi do dalších let pevné zdraví, hodně štěstí, spokojenosti a osobní pohody.