2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B l a n s k o - V sobotu 15. června se bude na hřištích na Mlýnské ulici konat 1. ročník Mezinárodního turnaje mladších žáků. Počasí i podmínky by měly přát, do Blanska proto zavítá dokonce 12 mužstev, která budou doplněna 2 domácími týmy. Propozice turnaje v článku níže...
Pořadatel: FK Blansko ve spolupráci s městem Blansko
Kategorie: Hráči narozeni po 1.1.2006 (mladší žáci)
Místo: Fotbalový stadion FK Blansko (ul. Mlýnská, Blansko)
Povrch: Přírodní tráva H1 a H2, umělá tráva H3 a H4
Termín: Sobota 15. červen 2019
Startovné: 2 000,- Kč (zahrnuje oběd a pitný režim pro hráče i realizační tým)
Počet týmů: 14
Týmy: FK Blansko modří, FK Blansko červení, FC Boskovice, FC Medlánky, FKM Kahan, SK Líšeň 2006, SK Líšeň 2007, FK Slavonín, TJ Sokol Bělčice,TJ Smržice, Miedz Legnica, Konfeks Legnica, FKSK Bosonohy, FC Ivančice
Hrací systém: Dvě 7-členné skupiny, kde se týmy utkají systémem každý s každým. Poté se hrají utkání o umístění.
Technická ustanovení:
Pravidla: - malá domů není povolena (v případě porušení tohoto pravidla následuje nepřímý kop)
- brankář nesmí vykopávat ani vyhazovat přes polovinu hřiště
– míč musí před půlkou dopadnout na zem nebo ho musí převzít hráč (v případě porušení tohoto pravidla následuje nepřímý volný kop z poloviny hřiště)
- v případě, že brankář opustí brankoviště, stává se hráčem v poli
- všechny ostatní volné kopy jsou přímé
- pravidlo o ofsajdech platí ve vápnech
- auty se vhazují, rohové kopy kopou
- minimální vzdálenost hráčů soupeře při standardních situacích jsou 5 metrů
Hrací doba: 1 x 20 minut (každý tým odehraje během turnaje 7 utkání – 140 minut)
Počet hráčů: 7 + 1 (střídání „hokejovým způsobem“)
Míč: Velikost č. 4
Branky: Velikost 5 x 2 m
Bodový systém: 3 body výhra, 1 bod remíza, 0 bodů prohra
Čekací doba: 5 minut (pokud tým nenastoupí k zápasu v čekací době, získává soupeř kontumační vítězství 3:0 a 3 body do tabulky)
Tresty: V případě udělení červené karty je hráč povinen z utkání neprodleně odstoupit. Jeho tým musí utkání dohrát v počtu 6+1 hráčů. Hráč má automaticky zákaz startu v následujícím zápase.
V případě udělení žluté karty (napomenutí) hráč vyloučen není.
O pořadí rozhoduje: Počet bodů, vzájemné utkání (minitabulka), brankový rozdíl, větší počet vstřelených branek, penalty (3 na každé straně, poté do rozhodnutí)
Ceny: Každý tým obdrží diplom a ocenění pro nejužitečnějšího hráče týmu, první 3 týmy obdrží pohár, dále bude vyhodnocen nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje
Rozhodčí: Deleguje OFS Blansko
Obědy: budou vydávány od 11:30 v areálu fotbalového hřiště
Občerstvení: Po celou dobu konání turnaje bude v areálu možnost k zakoupení občerstvení
Informace k turnaji vám poskytne Pavel Rajtšlégr - tel: (+420) 724 062 105; e-mail: prajtslegr@centrum.cz nebo Libor Klimeš – tel: (+420) 724 525 721 e-mail: liborklimes@email.cz
Potvrzení o zaplacení turnaje Vám předá pan Klimeš Libor.