2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B l a n s k o - Za krásného slunečného počasí uspořádal dne 15.6.2019 fotbalový klub FK Blansko ve spolupráci s Městem Blansko mezinárodní fotbalový turnaj mladších žáků v reálu na Mlýnské ulici. Turnaje se zúčastnilo 14 družstev. Mezi zúčastněnými byly již tradičně družstva z partnerského města Legnice.
Účastníci turnaje byli rozděleni do dvou sedmičlenných skupin, ve kterých hráli systémem každý s každým. Po odehrání základních skupin byly sehrány zápasy o konečné umístění. K vidění byla spousta zajímavých zápasů, povedených akcí i krásných gólů. V horkém počasí si všichni účastníci sáhli až na dno svých sil. Po všech odehraných zápasech bylo konečné pořadí následující:
14. FKSK Bosonohy

Vyhlášení výsledků turnaje se ujal starosta města Blanska a předseda FK Blansko Ing. Jiří Crha. Vítězná družstva si odvezla poháry, dorty z cukrárny Severka, všichni účastníci pak drobné ceny a spoustu příjemných zážitků.

Musím na tomto místě poděkovat Městu Blansko a Jihomoravskému kraji za podporu při pořádání turnaje. Poděkování patří také sponzorům turnaje, bez nichž by nebylo možné turnaj uspořádat. Jde o firmy Mertastav, MOYSES s.r.o,, Služby Blansko s.r.o., Bowling Blansko, Pivovar Černá Hora, cukrárna Severka a MiKA - realitní kancelář.

Záštitu nad turnajem převzal trdičně starosta ing. Jiří Crha a místostarosta Mgr. Ivo Polák.