Š u m p e r k / B l a n s k o - Mladší přípravka, ročník 2004 se o sváteční středě zúčastnila turnaje v Šumperku. Svěřenci trenéra Leoše Farníka na něm vybojovali 1. místo.
Turnaj se konal v pěkném prostředí Tyršova stadionu v Šumperku. Hrálo se v sestavách 4+1 s hrací dobou 1x 16 minut.

Shodou různých okolností jsme cestovali v okleštěné sestavě pouze s jedním náhradníkem.

Jak už to tak bývá, když člověk nic nečeká tak bývá největší úroda. I když ostatní mužstva střídala kompletní "čtverky", tak přesto naši kluci podali obdivuhodné výkony a po zásluze přišla odměna.

V brance nám kryl záda gólman Jakub Nečas, který některými svými zákroky přiváděl soupeřovi útočníky a také mě k šílenství. Před ním se v obraně pohybovali Ondřej Farník a David Ryzí, v útoku pak makali Tomáš Farník, František Dujka a Patrik Ševčík.

Z celkových sedmi utkání jsme pouze v zápase se Šumperkem podlehli uspokojení a i díky několika spálených šancí jsme prohráli 0:1. V ostatních zápasech ale kluci makali, předváděli fotbalové akce a dávali krásné góly po pěkných kombinacích. I když přišla v turnaji ještě jedna porážka s Frýdkem-Místkem v poměru 1:3, tak nakonec kluci díky vítězství nad do té doby zatím suveréními Pardubicemi 3:0 získali zlaté medaile!

Nezbývá nic jiného než před kluky hluboce smeknout, to co za celý den v pěti lidech naběhali bylo neuvěřitelné!

Velká gratulace potom patří Patriku Ševčíkovi (r. 2005), který byl vyhodnocen nejlepším hráčem turnaje.

Poslední poděkování patří rodičům, kteří na vlastní náklady vážili dalekou cestu do Šumperka. Bez Vás by to nešlo.

Výsledky:
FK Blansko - Šumperk B 3:0