B l a n s k o - Hodně trpkou příchuť měl nakonec po zápase v Tasovicích pro Petra Šípa vstřelený gól. Blanenský obránce se prosadil po více než dvou letech, na bodový zisk to však nestačilo.
„Do Tasovic jsme jeli minimálně pro bod, bohužel nemáme žádný. V prvním poločase to bylo jakž takž dobré, dali jsme gól a vedli 1:0. Druhou půlku nevím proč jsme hráli špatně, nezachytili jsme už její začátek a to rozhodlo. Nedokázali jsme si pak vytvořit ani nějakou vyloženou šanci,“ mrzelo Petra Šípa.

Tasovice výsledek po přestávce otočily a pomohlo jim k tomu i vydatné štěstí. „Ten první gól, co jsme dostali, byl hodně šťastný. Takový my snad nikdy nedáme. Tasovice pak asi chtěli víc vyhrát, víc do nás šly a my jsme jim to nedokázali stejnou mincí oplatit,“ vysvětluje rozdíl v nasazení obou týmů Šíp.

Blanenský obránce naposledy v soutěžním utkání skóroval 9. srpna 2008 v premiérovém utkání Blanska v MSFL, kdy jeho tým tehdy podlehl Hlučínu 1:2. „Je to dlouhá doba, co k tomu říct. Podle mě je jedno, kdo ten gól dá, důležité jsou body. My jsme opět nebodovali a je to špatné. Musíme se z toho oklepat a v sobotu doma porazit Spartu, což bude další zápas o 6 bodů,“ připomíná důležitou bitvu v rámci 12. kola Divize D Šíp.

Celý rozhovor s Petrem Šípem si můžete poslechnout zde: http://www.fkblansko.cz/archiv_audio.asp?...