B l a n s k o - V zápase s Pelhřimovem patřil k nejnebezpečnějším hráčům Blanska. Útočník Jan Trtílek v 7. minutě proměnil pokutový kop po faulu na svoji osobu a ve druhém poločase se dostal do několika gólových šancí, které se mu bohužel proměnit nepodařilo.
Konečná dělba bodů však byla po celkovém průběhu pro obě mužstva zasloužená a na své si jistě přišlo i 245 přítomných diváků. „Myslím si, že to byl pohledný zápas, protože šance se střídali na obou stranách. Pro nás jen škoda, že jsme nedali o jeden gól víc. Po tom průběhu je remíza zasloužená, protože to byl vyrovnaný zápas,“ zhodnotil jeho průběh blanenský střelec.

Ten byl nejaktivnější právě v produkci gólových šancí. Úspěšný však byl jen při té první, která se rekrutovala z pokutového kopu. „Penalta byla jasná, věřil jsem si na ní, domluvili jsme se se Švancim. Padlo to tam. Potom mě mrzí břevno, do kterého jsem hlavičkoval ve druhém poločase. V další situaci jsem moc přemýšlel, když jsem obcházel brankáře. Příště to musím řešit klidněji. Bohužel nás moje neproměněné šance stály vítězství,“ mrzelo Jana Trtílka.

Na Údolní letos zavítal zatím nejkvalitnější tým, který se po sérii čtyř vítězství vyhříval na druhém místě tabulky a byl nejlépe útočícím mužstvem s 18 vstřelenými brankami. „Byli jsme od trenéra velmi dobře připraveni. O každém hráči jsme měli dostatek informací. Soupeř byl kvalitní, rychlý. Snažil se hrát po zemi a také měli výborné hlavičkáře. I díky těmto přednostem z toho byl pěkný zápas,“ uzavřel hodnocení kvalitní divizní bitvy autor čtyř letošních branek.