B l a n s k o - Poslední červencový víkend přinese pro blanenské mužstvo první mistrovský zápas sezóny 2019/2020. V rámci předkola MOL Cupu naše mužstvo vyrazí do Zlínského kraje, kde se utká s týmem Skaštic. Termín utkání je prozatím neděle 28. července, nicméně se ještě může změnit na sobotu. Jaké kvality se skrývají v tomto soupeři?
Skaštice nalezneme ve Zlínském kraji. Mužstvo z vesnice, ve které žije okolo 400 obyvatel, ovládlo v uplynulé sezóně krajský přebor s náskokem 7 bodů před druhými Luhačovicemi. V nové sezóně budou Skaštice působit v divizi. Pro Blansko to bude velká neznámá, nicméně ambice k postupu do dalšího kola tu jistě budou. Vítěz tohoto předkola se v následném 1. kole MOL Cupu utká s druholigovou Líšní.

Foto: www.molcup.cz