B l a n s k o - Minulý týden se naši hráči přípravky ročníku 2007 a mladší zúčastnili velmi dobře obsazeného halového turnaje ve Velkém Meziříčí. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 mužstev a hrálo se systémem každý s každým.
Svěřenci trenéra Pavla Rajtšlégra a Libora Klimeše postupně porazili týmy Boskovic, Vysočiny Jihlava a FŠ Třebíč. Až ve čtvrtém utkání tým okusil hořkost porážky, když podlehl domácímu celku Velkého Meziříčí (žlutí). Ale jelikož právě domácí tým Velkého Meziříčí (žlutí) na turnaji 2x remizoval, nastupovali Blanenští do posledního utkání s dalším domácím celkem Velkého Meziříčí (červení) s vědomím, že pokud v utkání zvítězí, ovládnou celý turnaj.

Od začátku nastoupilo Blansko s odhodláním v utkání zvítězit a to se mu po jednom z nejlepších výkonů v průběhu turnaje podařilo.

Všem aktérům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci oddílu.

FK Blansko - FC Boskovice 3:0
branky: Souček Marek 2, Klimeš Bruno

FK Blansko - FC Vysočina Jihlava 1:0
branka: Klimeš Bruno