Uničov

01.05.2024 | 17:00

Uničov

01.05.2024 | 17:00

Blanenští fotbalisté vyrazili k zápasu s Uničovem kvůli několika zraněním a nemocem ve značně okleštěné sestavě. Na hřišti to však nebylo znát a Blansko bylo od úvodu kvalitní na míči. První poločas nebyl na šance příliš bohatý, to ovšem zcela neplatilo o druhém dějství. Úvod druhé půle patřil fotbalistům Uničova, kteří své slibné příležitosti neproměnili. Postupně převzalo iniciativu opět Blansko, ani to však své vypracované šance nevyužilo a zápas tedy skončil zaslouženou bezgólovou remízou.

přátelské utkání , 24. února 2024, SK Uničov - FK Blansko

SK Uničov

Kvapil - Koutný, David, Červeň - Diblík, Ambrozek, Svoboda, Javůrek - Vybíral, Komenda, Vichta
Střídali: Uvízl - Saňák, Sklenář, Hausknecht, Krč, Vorlický