Branky: 74. Matuška z pen. - 65. a 72. Krejčíř, 14. Žoček z pen., 24. Radil
Rozhodčí: Bognár - P. Kugler, D. Novotný

Suchý - Zavoral, Hanskut, Rek (C), Kopecký - Sedláček, Matuška, A. Vašák, D. Juránek (71. Antal) - Majer, Bárta (31. Klügl)
Trenér: Ctibor Malík

Balák - Novotný, Zbořil, Radil, Žoček, Benda, Skokan, Coufal (50. Krejčíř), Peslar (57. Daněk), Chubirka, Honek (78. Barták)
Náhradníci: Barták, Daněk, Krejčíř
Trenér: Milan Boušek

4. minuta: I přes bránící dvojici obránců se k zakončení prodral Bárta, bohužel zakončil nepřesně.

5. minuta: Z dálky zkusil štěstí Matuška, ale jen provětral Balákovy rukavice.

6. minuta: Benda unikl naší obraně, v poslední chvíli jeho střelu zablokoval na roh Zavoral. Z následného roku se prosadil Skokan, ale Suchý skvělým zákrokem branku ustrážil.

8. minuta: Benda přesprintoval naše obránce, jeho centr si stáhl Suchý. 9. minuta: Za Blansko se pokoušel prosadit Majer, střela skončila vysoko nad.

14. minuta: Kopeckého ruka ve vápně znamenala pokutový kop, který s přehledem proměnil Žoček - 0:1.

19. minuta: Majer dotíral na Baláka, který ho v tísni nastřelil a míč skončil jen těsně mimo branku hostů.

21. minuta: Z nepřipravené pozici pálil Sedláček, ke střele ho vybídnul Matuška.

24. minuta: Po faulu Matušky zahrával Rousínov trestný kop, Žoček našel zcela volného Radila, který se nemýlil - 0:2.

30. minuta: Po celou dobu agilní Benda se prodral přes Zavorala, jeho střela jen rozvlnila boční síť.

42. minuta: Pohledná akce domácích, Majer přepustil Matuškovi, který vybídl Kopeckého, jeho střela byla zblokována.

48. minuta: Ze 40m zkusil štěstí z trestného kopu Vašák, jeho tečovaná střela zapadla těsně za branku.

56. minuta: Po faulu na Majera rozehrával přímý volný kop Vašák, našel Majera, který míč netrefil ideálně.

61. minuta: Honek donutil svým důrazem k chybě Juránka, Žoček ale zakončil mimo.

65. minuta: Krejčíř dostal ideální přihrávku mezi stopery a střelou podél Suchého navýšil stav utkání na 0:3.

72. minuta: Podél pravé strany zatáhl míč rychlonohý Honek, centr zašel Krejčíře a ten z voleje vymetl pavučinu - 0:4.

74. minuta: Kombinační akce Blanska byla nedovoleně zastavena ve vápně, míč si na puntík pokutového kopu postavil Matuška a penaltu s přehledem proměnil - 1:4.

82. minuta: V zápětí měla být pískána další penalta pro Blansko, Rek ale u rozhodčího nepochodil.

88. minuta: Do poslední šance v utkání se dostal Rek, razantní střela našla jen Baláka.