22. kolo , 19. května 2013, FK Blansko B - Sokol Lipovec

Suchý (C) - Zavoral, Rek (80. Antal), Daněk, Kopecký - Sedláček, Mokrý, Beneš, M. Vašák ml. - Jarůšek, J. Matuška
Trenér: Ctibor Malík

O. Sedlák - Kunc, V. Zouhar (C), Lahodný, J. Sedlák, Školař, M. Zouhar (85. Marušák), M. Matuška, R. Horáček (31. M. Sedlák), L. Horáček, Pernica
Náhradníci: M. Sedlák, Marušák, Ševčík
Trenér: František Vrba

4. minuta: Kunc centroval dlouhý míč do vápna Blanska, míč se poté odrazil ke Školařovi, který z voleje trefil pouze střed branky, kde stál Suchý.

8. minuta: Trestný kop zahrával Lahodný, jeho střílený centr jen těsně minul branku.

11. minuta: Téměř totožný míč Lahodného, tentokrát z toho byl rohový kop.

19. minuta: Pěknou kombinaci Matušky s Jarůškem zastavila až nepřesný centr na Sedláčka.

22. minuta: Luděk Horáček posla centr na Lahodného, jeho hlavička byla nepřesná.

27. minuta: Několikrát si mezi sebou vyměnili míč Zavoral se Sedláčkem, následný centr na Jarůška odvrátil Lipovec na roh.

28. minuta: Pohledná kombinace Jarůška, Beneše a Matušky, posledně jmenovaný zakončil mimo.

34. minuta: Individuální akci předvedl Matuška, místo zakončení volil ještě kličku, kterou mu jeho strážce zachytil.

35. minuta: Kopecký odhlavičkoval nebezpečný centr z vápna, z dálky se do míče opřel Školař, ale míč netrefil ideálně a střela jen doskákala k Suchému.

39. minuta: Do brejkové situace se dostal Matuška, bohužel pokazil finální nahrávku.

42. minuta: Rek fauloval Pernicu, trestný kop zahrával Lahodný, míč na přední tyč zametl Zavoral.

44. minuta: Pernica rozehrál rohový kop na Luďka Horáčka, jeho tečovaná střela pouze vyzkoušela pozornost Suchého.

54. minuta: Lipovečtí poslali do úprku Pernicu, jeho zakončení za vzdálenější tyč jen těsně minuta blanenskou svatyni.

55. minuta: Ve středu hřiště zakombinoval Mokrý s Matuškou, střela Mokrého skončila nad.

58. minuta: Před vápnem byl faulován Beneš, sám se ujal zahrávání, jeho střílený míč na bližší tyč odvrátila obrana Lipovce.

60. minuta: Zavoralův centr nalezl Jarůška, jeho zakončení hlavou nebylo dostatečně razantní.

63. minuta: Pernica vyzkoušel z 20 metrů reflexy Suchého.

78. minuta: Lahodný našel na hranici penalty Michala Zouhara, jeho hlavičku fantasticky zlikvidoval Suchý.

81. minuta: V roli centrujícího se tentokrát ocitl Pernica, míč sice našel Lahodného, který si ale špatně načasoval výskok, a tak jeho hlavička skončila vysoko nad.

85. minuta: Lahodný zahrával rohový kop, ve skrumáži jeho spoluhráči nedokázali míč protlačit do sítě.