5. kolo , 7. září 2013, FC Viktoria Otrokovice - FK Blansko

FC Viktoria Otrokovice

Branky: O. Zmeko, Vintr

„Zápas příliš fotbalové krásy nepobral. Byl to spíše oboustraně boj se spoustou zbytečných faulů a řečnění. Vstup do zápasu se nám povedl, když v 11. min. na přesnou přihrávku naběhl O. Zmeko a s přehledem zakončil. Domácím se podařilo ve 28. min. vyrovnat, ale za pět minut dostal Vintr míč do běhu, šel sám na brankáře a nabídnutou šanci využil. Druhý poločas zahájili lépe domácí hráči. Ve 46. min. jsme podcenili jejich akci a bylo srovnáno. V 54. min. odpískal rozhodčí přísný pokutový kop v náš neprospěch, ale brankař Matuška ho chytil. Nerad to říkám, ale tak jako toho obě mužstva příliš nepředvedla na hřišti neměli svůj den ani rozhodčí,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.