9. kolo , 6. října 2013, TJ Tatran Bohunice - FK Blansko

TJ Tatran Bohunice

Branka: Psota

„Utkání se hrálo na pěkně připraveném travnatém hřišti. Do zápasu jsme nastoupili v nekompletní sestavě. Po celou dobu jsme byli aktivnější a lepší, ale v zakončení velice nepřesní. Teprve třetí šanci ve 36. min. jsme dokázali zužitkovat pěknou brankou střelou z hranice šestnáctky. Ve druhém poločase jsme měli výraznou územní převahu. Vypracovali jsme si minimálně pět stoprocentních šancí, ale chyběl nám větší klid v zakončení. Domácí hráči hrozili hlavně ze standardních situací a měli několik rychlých brejků, které skončily před hranicí pokutového území, nebo si s tím lehce poradil brankař. V bojovném a slušně hraném utkání, na kterém mají zásluhu rozhodčí, kteří řídili zápas s přehledem, jsme si zaslouženě odvezli tři body,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.