ŽK: Zavoral, M. Beneš, Mokrý, Pokoj - V. Vágner

Švancara - Brichta, Pokoj, Mokrý (C), A. Vágner - Zavoral, M. Zouhar, Kopecký, M. Beneš - Hepp, Majer (77. P. Beneš)
Asistent a vedoucí mužstva: Miloš Vašák st.

O. Sedlák - Marušák (73. V. Vágner), V. Zouhar (C), M. Sedlák, J. Sedlák, Školař, Koutný, Matuška, R. Horáček, L. Horáček (82. F. Musil), Pernica
Náhradníci: V. Vágner, Bejček, F. Musil, M. Lahodný
Trenér: František Vrba
Asistent: Vojtěch Zouhar

Zápas se vyvíjel v podobném scénáři jako minulý týden. Drželi jsme více míč na kopačkách, kombinovali, přehrávali soupeře, ale možnosti Heppa a Kopeckého zůstaly nevyužity. Soupeř v prvním poločase brankáře Švancaru téměř neohrozil.

Ve druhém poločase Lipovec po našem nedůrazném obsazování nastřelil břevno. Naše mužstvo mělo i přesto nadále více ze hry, bohužel ani další příležitosti Heppa a M. Beneše neskončily tolik potřebným golem. Bohužel v poslední minutě nastavení se stalo to, co už nikdo neočekával. Při poslední standardní situaci a následné skrumáži se ve skrumáži nejlépe orientoval Vojtěch Zouhar a dotlačil míč za záda Švancary.

Důležité okamžiky

8. minuta: Po faulu na Beneše se ujal standardní situace Pokoj, jehož centr zadělal v pokutovém území závar.
19. minuta: Po neodpískaném faulu na Kopeckého akce pokračovala, ke střele se dostal Majer, ale střela postrádala razanci.
22. minuta: Školař se proháčkoval přes dva blanenské hráče, střela Švancarovi nenadělala starosti.
26. minuta: Majer vysunul přihrávkou za obranu Zavorala, kterého včasným vyběhnutím vychytal Sedlák.
27. minuta: Blanenský Zouhar potáhl, před vápnem přenechal míč Vágnerovi, kterému ale centr nesednul a Sedlák si jej v klidu stáhnul ze vzduchu.
28. minuta: Gólman Sedlák vyrobil při odkopu hrubku, kdy míč přihrál Heppovi, ten ale svoji šanci ke vstřelení branky trestuhodně promarnil.
33. minuta: Opět dobře kopnutá standardka v podání Pokoje, Lipovec se s námahou ubránil.
37. minuta: Majer sklepl centrovaný míč na Brichty, jeho střela mířila vysoko nad.
39. minuta: Michal Beneš vysunul uličkou Aleše Vágnera, střela prošla jen těsně vedle zadní tyče.

48. minuta: Pernica se dostal z obležení Brichty, odcentroval na velké vápno na Luďka Horáček, který pohotovou střelou orazítkoval břevno.
75. minuta: Po centru Radima Horáčka se do střely položil Jan Sedlák, zakončení brankou neskončilo.
88. minuta: Brichta prošel přes bránícího hráče, odcentroval na naběhnuvšího Michala Beneše, ten ale z bezprostřední blízkosti minul.
93. minuta: Poslední standardní situaci rozehrával Pernica, míč se tak dlouho odrážel v pokutovém území Blanska, až jej Vojtěch Zouhar uklidil do sítě - 0:1