4.kolo, středa 24.9.2014, 17:00
Sestava: Šamšula - Žáček, Doležel, Pačovský, Němec - Ševčík, R. Souček (C), Rek, Pernica - Mlčoušek, Kouřil
Náhradníci: Kopřiva, Vybošťok, Veselý
Trenér: Michal Šenkeřík
Asistent: Tomáš Vach
Vedoucí týmu: Radek Souček st.
0ČAFC Židenice
Branky: Ševčík 2, R. Souček, Rek

Dohrávané utkání s brněnskou Čafkou mělo obdobný průběh jako náš poslední zápas v Moravském Krumlově. Ve 13. min. otevřel skóre po centru Tomáše Kouřila přesnou hlavičkou kapitán Radek Souček - 1:0. Ve 20. min. orazítkoval stejný hráč břevno a krátce poté jen těsně minul levačkou šibenici Alexandr Rek.

V 35. min. byl pronikající Radek Souček faulován v šestnáctce. Následný pokutový kop proměnil Radim Ševčík - 2:0.

Po změně stran v 50. min. našel Alexandr Rek křižnou přihrávkou nabíhajícího Radima Ševčíka a ten střelou na vzdálenější tyč překonal hostujícího brankáře potřetí - 3:0.

V 60. min. orazítkoval po trestném kopu Radima Ševčíka Radek Souček hlavou tyčku. O pět minut později jsme pečetili skóre, když vyražený míč dopravil do sítě Alexandr Rek - 4:0.

Kromě utkání v Kyjově se týmu daří bodovat naplno. V sobotu 27. září nás čeká souboj o první místo, když na domácím trávníku hostíme od 11:45 vedoucí Tatran Kohoutovice.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu