5. kolo , 21. září 2014, FC Moravský Krumlov - FK Blansko

FC Moravský Krumlov

Branky: Kouřil 2, Ševčík 2, vlastní

V úvodu utkání jsme po vzoru předchozích zápasů pustili soupeře k ohrožení naší branky. Až do úvodní vstřelené branky byla z našeho herního projevu cítit nervozita, z níž pramenily chyby.

V 15. min. s bezbrankovým stavem pohnul k naší radosti Radim Ševčík. Po uvolnění ve velkém vápně se prosadil pohotovou střelou - 0:1. V 25. min. vysunul Michal Mlčoušek do úniku svého útočného parťáka Tomáše Kouřila, který prostřelil brankáře domácích - 0:2.

Po změně stran předvedl více fotbalového umění náš tým. Ve 48. min. se po centru Richarda Němce prosadil podruhé Radim Ševčík - 0:3. V 50. min. si pak střílený centr kapitána Radka Součka domácí srazili do vlastní branky - 0:4.

Skóre uzavřel v 56. min. po povedené kombinaci Tomáš Kouřil - 0:5. Za výsledek patří celému týmu poděkování.

Michal Šenkeřík, trenér