přátelské utkání , 28. března 2010, FK Blansko B - Sokol Lysice

FK Blansko B

Sokol Lysice

Branky: Pokoj, Pernica

Trubák - Hanskut, Pokoj, Janíček T., Rajtšlégr - Klügl, Němec, Jelínek, Antal - Navrkal, Pernica
Střídali: Rybář J., Stupka
Trenér: Tomáš Šenk

není

První půle vyšla lépe hostům, kteří hráli s větší chutí a nasazením. My jsme hodně roztáhli hřiště a navíc se nám nedařilo v rozehrávce, čehož Lysice využívaly. První branku jsme inkasovali po hrubce Tomáše Janíčka. Jiřímu Pokojovi se podařilo ve 44. min. z hranice vápna vyrovnat.

Ve druhém poločase se náš výkon přeci jen zlepšil. Vytvořili jsme si několik šancí, kterým však chybělo důraznější zakončení. Třikrát jsme zahrávali trestné kopy z hranice vápna, Němec ani Janíček však s těmito příležitostmi příliš dobře nenaložili.

Příští týden již hrajeme mistrovské utkání s Kořencem, které startuje v 15:30.