15. kolo , 11. dubna 2010, FK Blansko B - Sokol Lipovec

Sokol Lipovec

Branky: Šíbl, Souček, Bláha, Skoupý, Manda

Ml. žáci: Študent, Šíbl, Souček, Vintr, Blažek F., Kohút,
St. žáci: Šmerda, Manda, Blažek O., Šebela, Skoupý, Blažek O., Bláha (C), Slouka, Pokorný

není

Utkání prvního s druhým bylo jednoznačnou záležitostí Blanska, které se tak dotáhlo na Lipovec na tři body.

V promíchané sestavě mladších hráčů se staršíma byl vidět docela obstojný fotbal.Bylo tak možné posoudit úroveň okresní soutěže. Za povšimnutí byly branky Šíbla hlavou, který trestal svůj rodný oddíl, nechytatelná střela zpoza vápna Součka, která se odrazila od břevna za brankovou čáru a dalekonosná střela Mandy, na kterou si brankář Lipovce nemohl šáhnout. Je jasné, že žáci krajské soutěže by neměli prohrát s mužstvem okresu, což také potvrdili.

Michal Šenkeřík