15.kolo, neděle 11.4.2010, 10:00
5FK Blansko B
Sestava:
Ml. žáci: Študent, Šíbl, Souček, Vintr, Blažek F., Kohút,
St. žáci: Šmerda, Manda, Blažek O., Šebela, Skoupý, Blažek O., Bláha (C), Slouka, Pokorný
0Sokol Lipovec
Sestava: není
Branky: Šíbl, Souček, Bláha, Skoupý, Manda

Utkání prvního s druhým bylo jednoznačnou záležitostí Blanska, které se tak dotáhlo na Lipovec na tři body.

V promíchané sestavě mladších hráčů se staršíma byl vidět docela obstojný fotbal.Bylo tak možné posoudit úroveň okresní soutěže. Za povšimnutí byly branky Šíbla hlavou, který trestal svůj rodný oddíl, nechytatelná střela zpoza vápna Součka, která se odrazila od břevna za brankovou čáru a dalekonosná střela Mandy, na kterou si brankář Lipovce nemohl šáhnout. Je jasné, že žáci krajské soutěže by neměli prohrát s mužstvem okresu, což také potvrdili.

Michal Šenkeřík