4.kolo, sobota 11.9.2010, 13:15
Sestava: Husnai Petr - Šustr, Hoferek, Feik, Kala - Moravec, Přikryl, Sedlák, Šmerda - Zmeko D., Konopčík
Náhradníci: Ševčík, Husnai Pavel, Kakáč, Šenkeřík, Gansukh
Trenér: Jan Matuška
1FC Moravský Krumlov
Branka: Zmeko D. 2, Ševčík

Jan Matuška: „Zápas začal náporem hostů, ti nás zatlačili před naše vápno a zuby nehty jsme drželi čisté konto. Po deseti minutách jsme se osmělili i my a hned z toho byla branka, po které se zápas vyrovnal a šance už byli na obou stranách. Přece jenom útočnou fázi měli obě mužstva lepší než obranou a u nás bylo znát že Tomáš Hoferek hrál na postu stopera poprvé a některé závary pramenili z nerozhodnosti bránících hráčů. Do půlky zvýšil Radim Ševčík, když svým důrazem dokázal na dvakrát prostřelit brankáře. Do druhého poločasu, hosté poslali do útoku svoje nejvyšší hráče a tak se hrálo většinou na naší polovině. A také se dočkali snížení, když se naši obránci nedomluvili kdo odkopne míč. Kluci se ale zvedli a opět ukázali, že umí zabojovat a o výsledek se poprat a když k tomu přidal svůj druhý gól Nik, mohli jsme se radovat ze zisku tří bodů. “