19.11.2012  |  Zdeněk Nevřela

Žáci 7+1 v dohrávce prohráli s Cetkovicemi

Žáci 7+1 v dohrávce prohráli s Cetkovicemi

B l a n s k o - Porážkou 2:3 v domácím prostředí s Cetkovicemi skončilo poslední mistrovské utkání žáků 7+1 v roce 2012, které bylo dohrávkou 9. kola.

 
 
9.kolo, sobota 17.11.2012, 10:00
2FK Blansko
Sestava: Klosowicz - Kutil, Boček - Kopřiva, J. Souček, Pačovský - Moravec, Žáček
Náhradníci: Nyamsuren, Husnaj, Vybošťok
Trenér: David Jarůšek
3SK Cetkovice
Poločas: 1:2
Branky: Vybošťok, J. Souček

Komentář k zápasu

Před začátkem utkání nastal problém, nedostavil se totiž delegovaný rozhodčí. Našla se náhrada, hosté souhlasili a šlo se do boje.

V 7. min. se po velké hrubce obránce Kutila dostali hosté do pokutového území a Vala vstřelil úvodní branku - 0:1. Domácí se dokázali rychle vzpamatovat, po dobrých kombinačních akcí se střídající Vybošťok dostal k míči,obešel dva hráče a přízemní střelou k tyči vyrovnal v 9. min. na 1:1.

Po rozehrání a zbytečném faulu Kutila v pokutovém území, byl nařízen proti domácím pokutový kop. Míč si na značku postavil Letfus a zavěsil, 10. min. - 1:2.

Po této brance hostům narostla křídla. Dobře kombinovali a začali domácí přehrávat za velké podpory svých příznivců.

Druhý poločas začal náporem Blanska, který vyústil ve tři neproměněné šance. Následoval zákonitý trest. Ve 36. min. neudržitelný Letfus po sólo průniku zvyšil na 1:3.

Do 38. min. domácí bojovali a zásluhou stále bojujícího J. Součka snížili na 2:3.

Od tohoto okamžiku převzali iniciativu domácí. Po výtečných kombinacích se dostávali na dostřel soupeřovy branky. Jejich nepřesné zakončování však stále pokračovalo. A když už to vypadalo, že se přeci prosadí, tak obětavě zabojovali obránci a hostující brankářka.

Ze strany domácích nevyšlo utkání oporám týmu jako jsou Žáček, Kutil a Kopřiva. Témeř všichni spoléhali, že to půjde samo, ale ani podpora části domácího publika v závěru nepomohla.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu